Фільтр

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
  0
  0
 • Применение
  0
  0
 • Количество волокон
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Растягивающее усилие, кН
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Конструкция
  0
 • Защита
  0
  0
  0
  0
 • Силовой элемент
  0
  0

Компанія MiaTis Group пропонує придбати підвісний оптоволоконний кабель для телекомунікаційних мереж. Прокладання лінії зв'язку та інтернету повітрям вимагає менших витрат, ніж прокладання кабелю під землею. В даному випадку виробники не передбачають елементи захисту, які потрібні під час підземної прокладки, такі як бронювання.

Підвісний самонесучий тип оптичного кабелю виготовляється з прокладкою всередині оболонки спеціального елемента, що несе, який приймає все навантаження. Переважно це сталевий трос із захистом із ПВХ або поліетилену. У деяких випадках може застосовуватись склопластиковий стрижень.

Переваги застосування підвісного оптичного кабелю

При монтажі кабельних каналів по опорах повітряних ліній зв'язку на них доводяться значні навантаження через зміну кліматичних умов. В основному це вітер, адже за сильних поривів амплітуда розгойдування підвісного кабелю стає критичною. Підвісний кабель має такі переваги:

 • стійкість до зледеніння, деформацій через розтягнення;
 • стійкість до змін температурного режиму, ультрафіолетового випромінювання, опадів;
 • підвісний електричний кабель адаптований до більшості навантажень та розрахований на тривалий термін експлуатації;
 • конструкція передбачає наявність армуючих жил у серцевині кабелю та як багатожильний трос;
 • наявність декількох шарів захисної оболонки із міцного поліетилену, що забезпечує несприйнятливість до зовнішніх факторів та довговічність;
 • внутрішнє волокно зберігає конфігурацію та еластичність кабелю.

Представлений у каталозі компанії підвісний оптичний кабель пропонується від перевірених постачальників, які надають гарантійні зобов'язання та сертифікати якості.

Для продовження терміну експлуатації кабелю використовуються додаткові силові елементи (сердечник та периферійні нитки). Це дає можливість забезпечити цілісність самонесучого кабелю за впливу зовнішнього фактора. Зовнішній шланг виготовляється з матеріалів, стійких до води та вологості.

Специфіка застосування підвісного оптичного кабелю

Ще недавно створення локальної мережі здійснювалося за допомогою прокладання мережевого кабелю або кручений пари. Але сучасні технології розвиваються, і зараз пропонується організувати передачу обсягів даних за максимальної швидкості на значні відстані.

Інтернет-магазин пропонує купити підвісний кабель, призначений для передачі інформації через оптичні волокна за допомогою світлових модульованих імпульсів. Дана технологія уможливлює прокладання мереж будь-якого типу без втрати якості сигналу на відстані до 120 кілометрів, що недоступно з використанням стандартного кабелю.

Підвісний оптоволоконний кабель використовується для підвіски на опорах та між будинками. При необхідності допускається його монтаж на залізничних лініях, опорах ЛЕП за потенційної величини напруги в діапазоні 12 - 15 кВ. Оптоволоконний кабель може проводитися в трекінгостійкому варіанті або для застосування в умовах інтенсивної електромагнітної активності.

Зараз підвісний оптичний кабель – найбільш надійний та захищений метод передачі даних, він характеризується максимальною стійкістю до негативного впливу електромагнітних полів.

Як купити підвісний оптичний кабель з доставкою по Україні

Компанія MiaTis Group виступає офіційним дилером багатьох вітчизняних та іноземних виробників, тому пропонує привабливі ціни без посередницьких націнок. Пропонуються оптові та роздрібні поставки, а для оптових та постійних замовників передбачені спеціальні вигідні умови.

На складі завжди є асортимент підвісних оптоволоконних кабелів з розширеною смугою довжини хвиль з різною кількістю жил - від 14 до 144 штук, які розраховані на розтяг в діапазоні від 4 до 8 кН.

Забезпечується доставка по Україні до будь-якого міста та населеного пункту обраною замовником транспортною компанією. Менеджери нададуть вичерпні консультації щодо асортименту, допоможуть вибрати оптимальний варіант для конкретних умов експлуатації.

Показано з 1 по 15 із 50 (4 сторінок)