Модель: C050900A031A
Наявність: 2 - 3 Дня
21564.00 грн.

ePMP 2000: 5GHz AP with Intelligent Filter and Sync – нове покоління базових станцій серії ePMP, яка призначена для побудови мереж бездротового широкосмугового доступу в частотному діапазоні 5150-5970 МГц.

ePMP 2000 реалізує:

  • технологію доступу TDMA, що забезпечує в топології точка-многоточка (PMP) високу якість каналів зв'язку з пропускною здатністю 90/180 Мбіт/c на сектор із шириною каналу 20/40 МГц для максимально 120 абонентських станцій (АС) на дальності до 65 км;
  • GPS синхронізацію та ATPC (автоматичне регулювання вихідної потужності АС), що забезпечує ефективне використання частотного ресурсу шляхом повторного використання частотних каналів (frequency reuse) у багатосекторних БС та покриття послугою протяжних територій;
  • технологію Smart Beamforming динамічного формування вузького променя діаграми спрямованості антени в напрямку кожної АС, що обслуговується (формується 40 різних променів ДН шириною 20 град), що знижує інтерференцію з боку заважаючих станцій, що працюють у робочому каналі в секторі антени БС, збільшують енергетику Uplink -10 дБ, що підвищує робочу модуляцію та швидкість передачі даних в умовах сильних перешкод;
  • динамічний фільтр Intelligent Filtering, що ефективно знижує вплив на БС перешкод на сусідніх частотних каналах, а також знижує позасмугове випромінювання власного передавача;
  • забезпечення якості сервісу QoS із пріоритезацією data/voice/video трафіку.

Максимальна вихідна потужність БС становить 30 дБм. БС має два роз'єми RP-SMA(M) для підключення зовнішньої секторної антени, інтерфейс 10/100/1000 BT для підключення до мережного комутатора або маршрутизатора, роз'єм для підключення GPS антени. Для реалізації технології Beamforming до БС, крім основної секторної антени, підключається додаткова ePMP 2000 Smart Antenna. Живлення подається через блок PoE, що входить до комплекту постачання пристрою.

Максимальна кількість АС, що обслуговуються базою, становить 120.

TDD поділ каналів DL/UL Ratio здійснюється у пропорції 50/50, 75/25, 30/70 та Flexible. У режимі 75/25 пропускна здатність каналу ділиться у пропорції 75% Downlink та 25% Uplink. У режимі Flexible в кожну зі сторін у симплекс динамічно виділяється більше 90% пропускної спроможності каналу.

Ефективна дальність зв'язку БС, оснащеної секторною антеною 16 dBi, з АС Force 180 становить до 5 км LOS, з АС Force 200 (антена 25 дБі) до 15 км LOS.

GPS синхронізація забезпечує ефективну роботу 4-х секторного сайту на 2-х частотних каналах завширшки по 20 МГц за схемою ABAB без захисного інтервалу.

Підтримка QoS c пріоритезацією voice трафіку та Low, High трафіку даних проводиться на основі L2, L3 класифікаторів: CoS, DSCP, VLAN ID, Ether Type, IP address, MAC та ін. L3 Firewall, обмеження абоненту максимальної швидкості MIR, IEEE 802.1Q VLAN, SNMP v2, автентифікацію АС з Radius SM Profile, PPPoE, DHCP Option 82 та ін.

Ефективна робота в NearLOS (відсутність прямої видимості при частково закритій зоні Френеля) забезпечується за рахунок мультиплексування TDMA перевідбитих радіосигналів.

Перешкодостійкий протокол зв'язку ARQ забезпечує стабільну роботу обладнання за умов сильних перешкод.

Вбудований аналізатор спектру показує поточне та усереднене значення потужності перешкод у дБм у заданому діапазоні частот.

Централізоване управління мережею NMS здійснюється за допомогою системи cnMaestro (доступні хмарний та корпоративний варіант).

Зовнішнє outdoor виконання IP55 забезпечує роботу обладнання за -30...+60°С. При цьому наявність внутрішнього обігрівача забезпечує реальну роботу пристрою при більш низьких температурах і можливість "холодного старту" при тривалому відключенні живлення обладнання в умовах низьких температур.

Застосування ефективного грозозахисту додатково захищає порти пристрою від впливу статичної електрики під час грози.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.