Модель: C050900S501A
Наявність: Є в наявності
5400.00 грн.

ePMP Elevate – новий програмний продукт від Cambium Networks. Це прошивка, призначена для абонентських пристроїв інших виробників, на першому етапі це UBNT серії M5 (практично вся лінійка 5GHz пристроїв UBNT 802.11n), що дозволяє цим пристроям працювати з базовими станціями ePMP 1000 GPS Sync і ePMP 200.

Cофт дозволяє операторам, які мають проблеми з ємністю мережі за кількістю клієнтів на БС, пропускною спроможністю БС, масштабованістю мережі перевести свою мережу на платформу ePMP, зберігши наявне абонентське обладнання та захистивши початкові інвестиції.

Такий перехід дозволить більш ефективно використовувати частотний ресурс (за рахунок синхронізації БС та повторного використання частот), наростити абонентську ємність до 80-120 клієнтів на сектор, підвищити тарифні плани клієнтів до 10-20 Mbps, підвищити стабільність абонентських каналів за рахунок більш стійкої роботи складної завадової обстановки, у тому числі застосування Beamforming (на базі ePMP 2000), скористатися багатьма іншими перевагами ефективної роботи мережі ШБД на платформі ePMP.

Cофт для прошивки UBNT пристроїв безкоштовний. Для підключення до базової станції ePMP пристроїв UBNT необхідно придбати відповідну кількість ліцензій ePMP Elevate.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.