Модель: NBE-M2-13
Наявність: 2 - 3 Дня
2988.00 грн.

Ubiquiti NanoBeam M2 13 – бездротовий пристрій класу All-in-One. Пристрій можна використовувати як зовнішню точку доступу та для створення з'єднань типу Point-to-Point.

Пристрій містить бездротовий передавач з робочою частотою 2,4 ГГц і MIMO 2×2 антену з коефіцієнтом посилення 13 dbi. NanoBeam M2 13 підтримує стандарти протоколів бездротового зв'язку 802.11g/n, а також технологію, яка покращує якість бездротового з'єднання Ubiquiti AirMAX.

Пристрій має один 10/100-Ethernet-порт. Харчування здійснюється за протоколом РоЕ.

NanoBeam M2 13 працює на базі мережевого процесора Atheros MIPS 74KC/560MHz/64 МВ. Керування та налаштування здійснюється завдяки фірмовому програмному забезпеченню AirOS.

Такі технічні характеристики допомагають пристрою працювати з високою продуктивністю та гарною пропускною здатністю. Потужний мережевий процесор і фірмове ПЗ дозволять пристрою впоратися з навантаженнями без істотних змін зв'язку.

Розмір та конструкція пристрою дозволить встановити його практично на будь-яку поверхню навіть у важкодоступних місцях, а механізм кріплення дозволить вирівняти пристрій для досягнення максимальної ефективності з'єднання. Погодостійкий корпус дозволить працювати у будь-яких кліматичних умовах.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари