Щорічно в рамках Telecom Awards (всеукраїнської премії серед компаній та персоналій телеком- та медіаіндустрій) за оголошеними номінаціями оцінюються перспективні та інноваційні проекти, прориви та відкриття, спільна діяльність компаній та їх комплексні успіхи, особисті досягнення професіоналів своєї справи.

Нагорода Telecom Awards – це визнання національного масштабу. Telecom Awards сприяє розвитку телеком та медіа галузей України, визначає тенденції розвитку та виявляє лідерів цих галузей, на яких можна і потрібно дорівнювати.

Анатолій Комісаров про нагороду:

«

Раніше я думав, що у соціальних проектах можуть дозволити участь лише великий бізнес. Зараз я розумію, що створювати подібні результати може кожен із нас!

У номінації брали участь 18 проектів, кожен із яких спрямований на допомогу людям.

Оцінку журі отримали 8 проектів, але наш став КРАЩИМ!

Зайняти 1-е місце серед монстрів телекомринку, таких як: Київстар, Vodafone, Lifecell, Datagroup та інших відомих компаній – це неймовірні, потужні та водночас незабутні відчуття.

Ми відповідаємо за мир, у якому живемо.

Прийміть усвідомлене рішення та підтримуйте те, що вас надихає на допомогу!»

Вітаємо Вас!

Трохи з історії проекту:

Марина та Анатолій працюють у сфері інтернет-комунікацій та розширенні інтернету по Україні кілька років. Якоїсь миті вони зіткнулися з тим, що інтернет використовується підлітками не тільки для навчання та ігор, але також і для розповсюдження наркотиків. Це було несподівано та боляче. І щоби щось зробити з цією проблемою, вони знайшли громадську організацію «Рух «Здорова нація» – представника фонду «За мир без наркотиків» в Україні, яка спеціалізується на профілактиці наркоманії та результативність якої понад 90%.

Керівник цього проекту Світлана Вознесенська дала дані про те, що за рік лекції проти наркотиків прослуховують приблизно 4 тисячі осіб, і є ідеї, рішення, як значно збільшити ці показники.

Марина та Анатолій надихнулися, захотіли бути причетними до цього масштабного проекту та підтримати його фінансово.

У цій організації мало волонтерів, котрі могли читати ці лекції безкоштовно. Тому Світлана Вознесенська - Голова ГО "Рух "Здорова нація" організувала підготовку антинаркотичних лекторів із числа офіцерів поліції, які безпосередньо працюють із неповнолітніми. І вони могли б у рамках своєї професійної діяльності якісно та на постійній основі проводити профілактичну їм роботу з дітьми та підлітками.

Так було зроблено. Марина, Анатолій спільно з командою однодумців профінансували проект та навчили 22 поліцейських, які почали читати такі лекції.

 

І ось головний результат: за 2018-2019 навчальний рік кількість дітей, які здобули знання про шкоду наркотиків, зросла з 4000 до 13000. Тобто більш ніж у 3 рази! Це рекордний показник! Крім того, для 10 тисяч із 13, лекція «Правда про наркотики» була прочитана офіцерами поліції.

Через те, що не всі офіційні особи визнають масштаби проблеми, було ухвалено рішення створити делегацію представників міністерств та відправити до ООН до Відня. І це було зроблено. Було знайдено спонсори, отримано надзвичайно багато акредитованих місць (10 замість 2-4).Підсумком поїздки стали позитивні рецензії на матеріали

Фонду «За мир без наркотиків» від:

  1. Національного інституту психіатрії та наркології.
  2. Національний інститут проблем виховання дітей.
  3. Національного інституту охорони здоров'я дітей та підлітків.
  4. Національний університет внутрішніх справ.
  5. Національна гвардія України.
  6. Національна поліція України.
  7. Кафедри фізичної реабілітації та спортивної медицини Сумського державного університету.
  8. Національна військово-медична академія.
  9. Служби безпеки України

У травні в Дніпрі в обласній адміністрації було проведено круглий стіл, метою якого було – привернути увагу та об'єднати громадськість навколо проекту «Я ЛЮБЛЮ ЖИТТЯ! Я КАЖУ НАРКОТИКАМ – НІ!». На заході були присутні майже 100 осіб. Проект підтримали 35 організацій!

26 червня у Міжнародний день боротьби з наркотиками у місті Дніпро провели загальноміський захід та передали проект (свій досвід роботи) до всіх міст України.

Підсумковим результатом поїздок до Англії, ООН - Відня, Женеви, і, звичайно, заходів у рамках проектів стане:

  1. Об'єднання державних, громадських, комерційних організацій та соціально-відповідальних громадян з метою убезпечити суспільство від вживання шкідливих хімічних речовин. А також спрямувати спільні зусилля на популяризацію здорового способу життя, культури та освіти.
  2. Спільне проведення широкомасштабної антинаркотичної освіти дітей, підлітків та батьків по всій Україні.
  3. Отримання міжнародного гранту на друк антинаркотичних матеріалів.
  4. Зниження попиту на наркотичні речовини у молодіжному середовищі.