Модель: SXTG-5HPnD-HGr2
Наявність: Є в наявності
3024.00 грн.

Mikrotik SXTG-5HPnD-HGr2 - потужна бездротова точка доступу з робочою частотою 5 ГГц, що дає свої переваги у вигляді менш завантаженої мережі та, відповідно, чистішим сигналом. Дальність до 5 км за прямої видимості. Максимальна швидкість 300 Мбіт/с.

Саме ця модель має більш потужну антену, порівняно зі своїми ж побратимами. Пристрій оснащений потужним радіомодулем (1000 mW) та MIMO 2x2 антеною з коефіцієнтом посилення 17dBi. Підтримує стандарти протоколів бездротового зв'язку IEEE 802.11 a/n.

Робота SXTG-5HPnD-HGr2 побудована на базі мережевого процесора AR9344-DC3A-R/MHz/64MB. Керується за допомогою фірмового програмного забезпечення Mikrotik RouterOS, завдяки чому пристрій справляється з високими навантаженнями. На борту точки доступу є гігабітний порт Ethernet і порт USB.

Можливості

Такі технічні характеристики відкривають широкі можливості для побудови бездротових мереж. Точку доступу можна використовувати як CPE клієнта, для створення базових станцій та бездротових Wi-Fi мостів.

Конструкція

Виглядає пристрій як горизонтально розташований шматок труби із закритими краями. На задній стінці розташовані індикатори, кріпильні частини і відділення з нутрощами. Розміри (ширина x висота x глибина) 140 х 56 х 140 мм. За допомогою світлових індикаторів можна коректніше встановити та вирівняти обладнання.

Розробники передбачають, що кріпити цю красу ви будете до штанги. За допомогою кронштейна та монтажного кільця - все це добро (кронштейн та монтажне кільце) додається до основного пристрою, блоку живлення, інжектора та інструкції з найпростішим способом встановлення.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.