Модель: NBE-M2-400
Наявність: Снят производства
0.00 грн.

Ubiquiti NanoBeam M2 400 – бездротовий пристрій класу All-in-One. Пристрій можна використовувати як зовнішню точку доступу та для створення з'єднань типу Point-to-Point. NanoBeam M2 400 передає дані на відстані до 15 км. Максимальна швидкість 150 Мбіт/с.

Пристрій містить бездротовий передавач з робочою частотою 2,4 ГГц і MIMO 2×2 антену діаметром 400 мм з коефіцієнтом посилення 18dbi. NanoBeam M2 400 підтримує стандарти протоколів бездротового зв'язку 802.11b/g/n, а також технологію, яка покращує якість бездротового з'єднання Ubiquiti AirMAX.

Пристрій має один 10100-Ethernet-порт. Харчування здійснюється за протоколом РоЕ.

NanoBeam M2 400 працює на базі мережевого процесора Atheros MIPS 74KC/560MHz/64 МВ. Керування та налаштування здійснюється завдяки фірмовому програмному забезпеченню AirOS.

Такі технічні характеристики допомагають пристрою працювати з високою продуктивністю та гарною пропускною здатністю. Потужний мережевий процесор і фірмове ПЗ дозволять пристрою впоратися з навантаженнями без істотних змін зв'язку.

Розмір та конструкція пристрою дозволить встановити його практично на будь-яку поверхню навіть у важкодоступних місцях, а механізм кріплення дозволить вирівняти пристрій для досягнення максимальної ефективності з'єднання. Погодостійкий корпус дозволить працювати у будь-яких кліматичних умовах.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.