Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 11:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Оптичний кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Одним із найпоширеніших і широко використовуваних провідників є волокно-оптичний кабель. Призначається він передачі сигналів як фотонів в лініях зв'язку. Через непрямолінійність руху обмін даними здійснюється зі швидкістю меншої швидкості світла.

Оптико-волоконний кабель має ряд переваг:

  • Великі пропускні показники (понад 10 Гігабіт на секунду). Вони значно перевищують дані, одержувані під час використання мідної сировини. Але треба враховувати, що швидкість потоку інформації багато в чому залежить від конкретного типу оптичного дроту (одномодовий, багатомодовий).
  • Порівняно низька ціна.
  • Високий рівень шумоізоляції.
  • Передача інформації на далекі відстані та з великою швидкістю . Причому це відбувається майже втрати сигналу. Оптоволокно немає тих обмежень, які існують у мідних кабелів, що працюють без підсилювача (максимально гранична відстань у них – 100 метрів). Обумовлюється ця переважна здатність оптоволокна тим, що такий кабель передає сигнал через оптичні елементи у вигляді світлових променів. Допустима відстань безперебійної роботи може змінюватись від 0,5 км до 40 км (все залежить від типу дроту).
  • Надійність та міцність .
  • Безпека та збереження даних користувачів . Активний сигнал не випромінюється. Перехопити його дуже важко. Кабель має кращі характеристики секретності та перешкодозахисності.
  • Великий термін експлуатації.
  • Відмінні показники пожежної безпеки.
  • Малі габаритні розміри .

Оптоволоконний кабель: види, типи та характеристики

Перш ніж говорити, яким може бути оптичний кабель, розберемося в його «начинці».

  • У центрі знаходиться елемент, який називається світловодом. Його діаметр кола становить трохи більше 10 мкм. Він виготовлений із волокна або комплексної нитки, сформовані зі скла.
  • Світловод захищений спеціальним покриттям (пластиковим або скляним). Вона сприяє відображенню світла завдяки різниці показників числового множника заломлення на перетині двох різних середовищ.
  • Зверху є зміцнюючі елементи, які надають кабелю механічну та фізичну міцність, стійкість.

Якщо йдеться про багатошаровий броньовий кабель, то він додатково оснащується зміцнюючим тросом, який полягає в поліетиленову оболонку. Навколо цього троса розташовуються волокна, що несуть світлові сигнали.

Розрізняються кабелі по:

  • виду сердечника (елемент діелектричного типу чи центральна трубка);
  • наявності, відсутності та матеріалу додаткового покриття;
  • загальному числу та виду волокон;
  • іншим експлуатаційним показниками.

Як згадувалося вище, – оптоволокно ділиться на два основних види:

  1. Одномодовий кабель . Окружність становить близько 1,3 мкм. Використовується джерело лазерного випромінювання. Цей волоконний кабель має важливу особливість - практично всі промені, що утворюються, проходять один і той же шлях, завдяки чому доходять до приймача одночасно. Форма сигналу майже спотворюється. Дисперсія незначна. Саме цей виріб розглядається як один із перспективних у здійсненні комунікацій на великих відстанях.
  2. Багатомодовий кабель . Таке оптоволокно відрізняється меншою "точністю" порівняно з попереднім варіантом. Від передавача промені йдуть трохи хаотично. На стороні приймача бувають незначні спотворення форми сигналу, що надходить. Діаметр світловоду перебуває у межах 62,5 мкм. Під час передачі даних типовий час затримки може становити близько 5 нс/м.

Але мережевий кабель має і типи, класифікатором яких є кількість волокон у трубці. Усього їх може бути від 4 до 288. В Україні та інших країнах СНД найчастіше використовуються вироби, що складаються з 32, 48, 64 волокон. Але цей показник багато в чому залежить від розташування мереж зв'язку. Найраціональнішими методами прокладки є:

  • підвісні лінії;
  • підземні мережі.

Щодо приватного використання, зазвичай застосовуються дроти з 2-24 волокнами. Використовуються для розподілу мереж під час внутрішньої прокладки комунікацій, а також для стаціонарного монтажу магістральних кабельних підсистем.

Всі ці типи оптоволокна зустрічаються як у Харкові, так у Києві та інших містах країни. Залежно від місця та мети використання вибирається найбільш раціональний варіант.

Для того, щоб збільшити обсяг інформаційних ресурсів, а також якість їх потоку, і виникла потреба у використанні високотехнологічних, надійних, швидких систем зв'язку. Оптоволоконні кабелі відіграють значну роль у таких системах, адже саме вони відкривають великі можливості комунікаційних мереж та споживчих каналів .

Оптоволоконний кабель для інтернету

Волоконо-оптичний кабель є найпрогресивнішою технологією для здійснення передачі даних через мережу. Завдяки йому можна швидко налаштувати та забезпечити високошвидкісне інтернет-з'єднання.

Можна назвати мінімум 5 причин, чому варто купити такий кабель:

  1. Безпека передачі.
  2. Перешкодозахисність.
  3. Висока швидкість передачі.
  4. Велика пропускна спроможність.
  5. Можливість використання додаткових функцій (наприклад, підключення відеоспостереження).

Компанія MiaTis Group спеціалізується на продажі високоякісних волоконно-оптичних кабелів. У нас є як підвісні, і підземні варіанти. Продукція, представлена на нашому сайті, відрізняється по конструкції, що розтягує зусилля, захисту та силового елементу.

Багато в чому вартість залежить від виду та типу кабелю. Мінімальна ціна за метр становить 10,51 грн. Але в середньому волоконно-оптичний дріт може обійтися в районі 25-30 грн за 1 м.

Оптоволоконний кабель оптом

У нас ви можете придбати оптоволокно на найвигідніших умовах. Ми пропонуємо як роздріб, так і опт. Наша компанія реалізує сертифіковану продукцію, яку можуть придбати як провайдери, так і приватні особи. Незалежно від того, чи потрібна вам бухта або всього 5-10 метрів кабелю, зробити замовлення ви можете зараз.

Вгору