Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 11:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Кабельна продукція

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Кабельна продукція від магазину мережевого обладнання MiaTis

Сьогодні ми вже не уявляємо собі життя без Інтернету. Щодня ми спілкуємося, шукаємо та обмінюємося інформацією, дивимося відео, граємо, використовуючи всесвітню мережу.

Щоб підключити Інтернет і забезпечити передачу даних з однієї точки в іншу, використовують мережевий кабель .

Навіть із впровадженням у наше життя технологій бездротового зв'язку, використання кабельної продукції досі актуальне, адже підключення бездротових пристроїв неможливе без використання інтернет-кабелю . До того ж є ділянки мережі, де використання бездротового зв'язку неможливе технічно або необхідно передавати сигнал на великі відстані без втрати якості та швидкості – і з таким завданням може впоратися лише кабель.

Існує велика різноманітність кабельної продукції для прокладання мереж Інтернет. Залежно від технології передачі даних, для прокладки використовують кручену пару (передача даних за допомогою електричного сигналу) або волоконно-оптичний кабель (за допомогою світлового сигналу). Менш поширені радіочастотні кабелі, наприклад, коаксіальний.

Виходячи з особливостей прокладки, використовують кабелі з різними видами оболонок: полівінілхлорид, поліетилен, негорючі та малодимні оболонки.

Якщо кабель прокладають під землею або каналізації, оболонка зміцнюється бронюючими елементами для захисту від гризунів, наприклад.

Кабель, який прокладають між будинками (підвіс), оснащують спеціальним несучим елементом - дротом або тросом.

Для того, щоб забезпечити своїх клієнтів безперебійним постачанням кабельної продукції, ми тримаємо свій власний склад у Харкові, на якому доступно більше 100 найменувань кабелю для інтернету.

На сьогодні компанія MiaTis Group постачає кабельну продукцію для прокладання телекомунікаційних мереж від вітчизняних виробників із Дніпропетровська, Харкова, Одеси. Також ми налагодили власний імпорт інтернет-кабелю з Китаю, який зарекомендував себе на ринку України та має великий попит у наших клієнтів.

Ми постійно працюємо над якістю, тому весь асортимент кабельної продукції відповідає всім законодавчим нормам та вимогам. Кабель має відповідні сертифікати якості, що підтверджують відповідність ДСТУ та ISO.

У розділі " кабельна продукція " представлений основний асортимент продукції, який ми пропонуємо нашим клієнтам. Тут Ви можете вибрати кабель виту пару (мідь/біметал) та оптичний кабель.

Вгору