Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 11:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Камери відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

HD відеокамери є компромісом між якістю та ціною. Завдяки технології HD, камера має можливість передавати зображення високої якості на досить великі відстані. Передача сигналу здійснюється через коаксіальний кабель. За допомогою таких камер можна організовувати системи відеоспостереження в реальному часі.

HD-відеоформат є трьох основних типів:

 

HDCVI

Ця технологія виявилася першим представником аналогового відеоспостереження з високою чіткістю. Розроблена й успішно запатентована китайською компанією Dahua Technology.

У стандарті HDCVI реалізовано передавання сигналу через амплітудну квадратурну модуляцію. Технологія передбачає повний поділ сигналів кольору і яскравості, що дає змогу фактично повністю позбутися перехресного спотворення композитного відеосигналу. Для мінімізації втрат під час передачі на довгі (понад 200 метрів) відстані, в HDCVI автоматично проводиться корекція сигналу.

Система побудована на топології "зірка". Центральним вузлом є відеореєстратор, пов'язаний з камерами коаксіальним кабелем. Через одну сполучну лінію в системі відеоспостереження HDCVI може передаватися одночасно 3 сигнали: відео, аудіо та керуючі команди для PTZ-камер (наприклад, виклик меню, поворот, зміна масштабу, фокусування та ін.).

 

HDTVI

Компанія Hikvision, яка розробила стандарт HDTVI, також використовувала технологію з поділом сигналів кольору і яскравості. У системі використовуються інші частоти, що не дає змоги застосовувати HDTVI відеокамери в інших системах (наприклад, з HDCVI відеореєстраторами).

У HDTVI одночасно передається тільки 2 сигнали по одному кабелю: відеосигнал і сигнал управління PTZ-камерами. У найближчому майбутньому розробники обіцяють поєднати воєдино і передачу аудіо.

 

AHD

Система відеоспостереження високої чіткості AHD з'явилася на світ завдяки розробкам компанії Nextchip. Як і попереднім двом технологіям, AHD властива зіркоподібна топологія. По кабелю може передаватися одночасно аудіо, відео та керуючі сигнали.

Також для більш детального розуміння відмінності цих трьох технологій пропонуємо переглянути відео або відвідати окрему статтю Відеоспостереження високої чіткості: HDCVI, HDTVI і AHD.

Вгору