Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 11:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Оптичний підземний кабель (броньований)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Компанія MiaTis Group реалізує оптичний кабель для підземного прокладання, такий кабель називають броньований, підземний або каналізаційний, кабель який розрахований на тривалий термін експлуатації та прокладання у різних умовах. Кабель використовується для прокладання в ґрунт, каналізаційні мережі, тунелі. Пропонований у каталозі волоконний кабель має одноповивну або двоповивну дротяну броню, що забезпечує стійкість до механічних пошкоджень та надійність.

Переваги використання броньованого оптичного кабелю

Волоконно-оптичні кабелі стають більш затребуваними, вони активно замінюють мідні жили та кабелі з інших матеріалів у всіх мережах. Головна перевага, яку має оптичний кабель в каналізацію – це спеціальне захисне покриття на волокні. Через посилення вимог до всіх типів мереж оптичний кабель стає все більш затребуваним і не має гідних аналогів.

Ключовий елемент кабелю – оптичне волокно. Використовується волокно полімерного матеріалу (POF), скловолокно з кварцового скла з покриттям (PCF) і скловолокно з очищеного кварцового скла (GOF).

Переваги оптичних кабелів для каналізації в порівнянні зі стандартними виробами:

 • стійкість до зовнішніх пошкоджень, що забезпечує стабільне функціонування в умовах, коли приділено недостатню увагу прокладання мереж живлення в безпосередній близькості;
 • відсутність електропровідності оптичного волокна передбачає мінімізацію факторів, спровокованих зміною потенціалу ґрунту, що характерно для електростанцій та залізниць. Ця характеристика мінімізує ризики пошкодження систем обладнання, спровокованого перепадами напруги внаслідок ударів блискавок;
 • простота монтажу, зрощування та конфекціонування конструкцій;
 • невеликі габарити та невелика вага волокна дають можливість їх прокладати у існуючі кабельні канали;
 • допускається прокладання на значні відстані;
 • тривалий період експлуатації до 50 років.

Особливості, способи укладання та користь від оптичного кабелю

Сучасний оптичний кабель для прокладання в каналізацію укладають у траншеї або за допомогою кабелевкладача. Якщо температура зовнішнього середовища менша за 10 градусів, кабель перед проведенням монтажних робіт рекомендується гріти.

Сердечник у цьому типі кабелю надійно захищений зовнішньою оболонкою від корозії та гризунів. Оптичний кабель для прокладання в ґрунт характеризується високою міцністю, він захищений від підвищеної вологості та пошкоджень. Кабель витримує розтягування та здавлювання, що дозволяє його використовувати на різних типах ґрунту.

Сфери застосування кабелю у підземці:

 • у легких ґрунтах 1-3 груп та на ділянках, населених гризунами;
 • у кабельній каналізації, трубах, колекторах, лотках;
 • на залізничних мостах та естакадах.

Кабельна каналізація забезпечує захист від зовнішніх факторів та пошкоджень. Тому до оптичних кабелів пред'являються знижені вимоги. У каталозі компанії пропонуються два типи продукції для різних способів прокладання:

 • моделі, призначені виключно для монтажу в каналізаційних каналах зв'язку – це один оптичний елемент із бічними силовими елементами та зовнішньою ізоляцією;
 • оптичні кабелі в каналізацію або в ґрунт - вони армовані сталевою гофрованою стрічкою, мають шар для захисту від води та вологості.

В асортименті представлені оптичні кабелі в каналізацію з одномодовими широкосмуговими жилами, розраховані на навантаження, що розтягує, в 1,5-3,5 кН. В умовах пристібання до несучої опори та прокладки в трубі цього достатньо.

Як вигідно купити оптичний підземний кабель

Покупці можуть придбати у компанії MiaTis Group оптичний кабель для каналізації до 144 волокон за вигідною ціною. Менеджери докладно дадуть відповідь на питання, що виникають за технічними параметрами, допоможуть вибрати найбільш підходящий кабель для певних умов експлуатації.

Купуючи товари від перевірених вітчизняних та зарубіжних виробників, кожен покупець отримує гарантії якості та надійності. Організовується швидке складання та доставка замовлень до будь-якого населеного пункту України.

Вгору