Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 11:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Медіаконвертери оптичні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Медіаконвертер - пристрій із категорії активного оптоволоконного обладнання. Застосовується для перетворення електричного сигналу на оптичний, доступний для передачі всередині системи оптоволоконних кабелів. Належить до групи приладів-перетворювачів. Підключення та експлуатація медіаконвертера не впливає на якісні характеристики сигналу, що дозволяє без обмежень використовувати його при облаштуванні локальних мереж та інтернет-підключень. Зовні пристрій є компактним приладом з виходами для мідної витої пари, по якій приймається електричний сигнал, і раємами для оптоволоконної лінії зв'язку, куди надходять перетворені дані.

Область застосування медіаконвертерів — мережі та системи зв'язку з мідними кабелями, до яких пред'являються вимоги щодо забезпечення високошвидкісної передачі даних на значні відстані зі збереженням якості трафіку без втрати сигналу та перешкод. Впоратися з поставленим завданням може тільки оптоволокно, підключити яке безпосередньо до крученої пари неможливо. Тут медіаконвертер виступає у ролі мосту між оптикою та мідним кабелем, роблячи сигнал останнього доступним для основної ділянки системи зв'язку.

Види медіаконвертерів залежно від технічних параметрів

Сучасний модельний ряд медіаконвертерів середовищ "мідь-оптика" дозволяє купити оптимальний пристрій з урахуванням характеристик мережі, вимог до якості сигналу, дальності та швидкості його передачі. Грамотний вибір перетворювача - запорука його тривалої експлуатації та безперебійного зв'язку незалежно від відстані та зовнішніх умов.

Оптичний одномодовий медіаконвертер

Особливість моделей цієї групи - використання кабелю з діаметром центрального волокна в 1,3 мкм, що дорівнює довжині хвилі. Уникнути спотворення сигналу в одномодових (SMF або синглмодових) пристроях дозволяє використання сучасної моделі лазерного передавача та одномодового кабелю, завдяки якому всі промені проходять однаковий шлях без втрати якісних характеристик. Відносно висока вартість моделей обумовлена дорожнечею передавача та кабелю, але повністю виправдана визначними технічними перевагами.

Оптичний багатомодовий медіаконвертер

Застосовується разом із багатомодовим (мультимодовим або MMF) кабелем. Має нижчу вартість завдяки заміні лазерного діода звичайним, що має тривалий термін служби.

Вуличний медіаконвертер

Вуличні або промислові медіаконвертери напругою до 36 В адаптовані для встановлення та експлуатації як у закритих приміщеннях, так і на відкритому просторі. Міцний корпус захищає пристрій від пошкоджень внаслідок опадів, вібрації та пилу, а також уможливлює експлуатацію приладу в температурному діапазоні від -35° до 60°С. Купувати для установки надворі моделі напругою нижче 12 В недоцільно, т.к. вони призначені для внутрішнього монтажу та не розраховані на застосування в умовах високого ризику пошкодження.

Керований медіаконвертер

Підтримка функції зовнішнього управління та моніторингу дозволяє зменшити експлуатаційні витрати та адаптувати медіаконвертер для спільного застосування з іншим обладнанням, яке також має дану опцію. Розрізняють SMART-керовані та WEB-керовані моделі, в яких реалізація даної функції можлива відповідно при встановленні картки управління в шасі або за рахунок вбудованого web-інтерфейсу.

Інформація для тих, хто бажає купити медіаконвертер в Україні

Компанія MiaTis Group (Харків) запрошує до співпраці провайдерів усіх рівнів, системних адміністраторів підприємств та приватних спеціалістів, які здійснюють облаштування внутрішньої локальної мережі та інтернет-підключень. У каталозі представлений широкий вибір комплектуючих, мережного та телекомунікаційного обладнання для проектування та програмування комп'ютерних мереж різного рівня складності з можливістю масштабування. Серед переваг співпраці з MiaTis Group варто відзначити:

  • широкий асортимент сучасних технічних рішень - фірмового обладнання, комплектуючих та витратних матеріалів для монтажу мереж та окремих з'єднань під ключ;
  • професійну допомогу та підтримку кваліфікованих спеціалістів;
  • оперативну обробку та виконання замовлень;
  • декілька форм оплати товару на вибір;
  • прийнятний рівень цін.

Ознайомитись з асортиментом можна за віртуальним каталогом сайту. Здійснюється доставка обладнання з Харкова до будь-якого населеного пункту країни із залученням провідних транспортних компаній. Фахівці компанії готові відповісти на запитання у форматі телефонного спілкування або через форму онлайн-зв'язку, доступну на сторінці «Контакти». Професійний підхід та практичний досвід фахівців допоможуть знайти рішення для будь-якого завдання та підібрати обладнання, що відповідає поточним потребам замовника у питаннях якості та безвідмовності мережевих підключень.

Від чого залежать ціни на медіаконвертер

Вартість пристроїв формується залежно від технічних параметрів, переважно швидкості та дальності передачі даних. Зазначені характеристики мають бути вирішальними при виборі моделі, щоб вона виправдала вкладення та змогла виявити свої численні переваги.

Вгору