Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 11:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Оптичне обладнання PON (GPON, GEPON, XPON)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

PON – одна з найбільш популярних та практичних технологій, яка використовується при побудові мереж та підключенні абонентів для надання вільного доступу до Інтернету. Ця технологія передбачає можливість використовувати лише одне оптоволокно для організації переважно пасивних оптичних мереж при підключенні до 32 точок доступу в межах 20 км.

Особливості побудови мереж

Інфраструктура між центральним та віддаленими вузлами створюється за топологією дерева. У кожному проміжному вузлі мережі розміщують спліттер (оптичний розгалужувач). Це дуже зручний і компактний пристрій, який не потребує живлення та обслуговування для забезпечення повноцінного функціонування.

Будь-яка система, побудована за технологією PON, має практично однакову теоретичну оптичну ємність. Обмеження щодо пропускної спроможності у висхідних і низхідних напрямах залежить від електричного накладання, протоколу, виходячи з якого розподіляється пропускна спроможність і здійснюється управління з'єднанням.

Різновиди систем

Значне комерційне розгортання отримали пасивні системи, основу яких лежить асинхронний режим передачі (APON). Їх досі використовують і сьогодні, але зараз їх називають широкосмуговими системами PON (BPON). Пропускна здатність таких мереж найчастіше досягає 155 або 622 Мбіт/с (другий варіант сьогодні більш поширений). У висхідних напрямках передача сигналів здійснюється пакетами стільникового зв'язку швидкості 155 Мбіт/с.

Завдяки розвитку мережевих технологій з'явилися системи нового виду – GPON. Їхня пропускна здатність є суттєво збільшеною – 2.5 Гбіт/с. В абонентських терміналах GPON використовується протокол, заснований на універсальному кадруванні GFP, що забезпечує підтримку голосових сервісів та послуг, орієнтованих на передачу інформаційних даних. Ще пізніше виник новий вид систем – EPON. Обладнання за цією технологією базується на мультиплексуванні CWDM та TDM (з широким спектром довжин хвиль, з обмеженням часу). Це забезпечує двонаправлений та двоточковий зв'язок по оптоволокну.

основні переваги

Технологія підключення абонентів PON має низку незаперечних переваг перед системами Ethernet:

  • мінімізація витрат на прокладання волоконно-оптичних ліній передачі та подальше їх обслуговування;
  • надання послуги кабельного телебачення CATV рахунок наявного оптичного волокна;
  • використання меншої кількості активного обладнання;
  • проміжні пасивні вузли (сплітери) є енергонезалежними, що сприяє підвищенню відмовостійкості мереж та забезпечує економію на електроенергії;
  • простота розгортання PON мереж у приватних житлових секторах.

GPON обладнання: ціна та покупка

Купити надійне обладнання для прокладання мереж PON можна у компанії MiaTis Group. Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками, тому пропонуємо лише якісні спліттери, концентратори та абонентські термінали. Вартість продукції у нас є найбільш демократичною та доступною, а все завдяки грамотно продуманій ціновій політиці. Також ми здійснюємо зручну, швидку та недорогу доставку обладнання для мереж PON по Харкову та інші міста України.

У каталозі нашої компанії представлені всі необхідні пристрої для прокладання систем GPON:

  • Концентратори OLT. Дане обладнання виступає як прийомопередаючі станції, які відповідають за формування низхідного потоку (до абонентів) і прийом висхідного потоку (від абонентів). Головне завдання концентраторів – збереження незмінно високої пропускної спроможності по всій інфраструктурі PON мереж.
  • Термінали ONU. Це спеціальні пристрої, які відповідають за перетворення оптичного сигналу лінії PON на електричний Ethernet. Найпростіші види терміналів оснащуються одним оптичним входом та одним виходом Ethernet, а більш удосконалені моделі мають порти FXO, FXS, RF (для кабельного телебачення).
  • Подовжувачі. Витратні матеріали дозволяють підключати абонентські вузли в різній відстані від терміналів.
Вгору