Про компанію MiaTis Group

MiaTis Group - це компанія, яка займається постачанням, дистрибуцією та виробництвом обладнання для побудови телекомунікаційних мереж.

У нас в асортименті:

 • Кабель кручена пара
 • Активне мережеве обладнання
 • Устаткування для бездротового зв'язку
 • Оптичний кабель
 • Оптичне обладнання

 

 

Наша Ціль:

Зробити так, щоб люди не відчували відстаней і могли бути ближчими один до одного

Наш Задум:

Забезпечувати швидко та вчасно наших клієнтів необхідним обладнанням та матеріалами шляхом продажу, постачання та власного виробництва для постійного розвитку телекомунікаційних мереж.

 

Ми допомагаємо вирішити вам головне завдання - придбати все необхідне для побудови телекомунікаційних систем у одного постачальника, тобто у MiaTis Group!

Ключова особливість 

Ми є ексклюзивним дистриб'ютором Дніпровського кабельного заводу, Чернігівського заводу оптичних кабелів, Компанії LigoWave в Україні. Єдині хто запустили в Україні виробництво PON-боксів під маркою OPTis.

На сьогоднішній день компанія MiaTis Group це:

 • Понад 14 років досвіду у сфері телекомунікаційних систем;
 • 36 груп продуктів від провідних виробників;
 • асортимент продукції, що налічує понад 2 500 одиниць;
 • понад 700 клієнтів;
 • наявність власних складів та транспорту;
 • гарантія на товари до 2-х років.

НАША ІСТОРІЯ І ДОСЯГНЕННЯ:

2007-2010 рр. Створено компанію МіаТіс. Укладено договір на постачання та імпортовано перший контейнер кабельної продукції під торговою маркою «G-LAN». Продаж цього кабелю пройшов у рекордні терміни – за 1 місяць. Укладено договір із першим великим підрядником провайдера «Білайн». Згодом «Білайн» було перейменовано на «Київстар», для якого ми довго були провідним та надійним постачальником та партнером в Україні. Розширили лінійку продуктів, що продаються до 500 одиниць.

На початок 2010 року компанія розширила портфель новим напрямом професійного WI-FI обладнання марок Mikrotik, Ubiquiti.

 2012-2014 гг. Початок просування цілої лінійки кручений пари під власним брендом Winner. Просуваючи на ринок якісний продукт, ми завоювали вже 400 клієнтів і стали впізнаваними на ринку телеком.

Компанія підписала договір із Дніпровським кабельним заводом і стала основним дистриб'ютором його продукції по всій території України. Внесли до портфеля лінійку продукції технології G-PON. Відкрито Представництво у Львові недалеко від центру, для забезпечення зручності у логістиці та збільшення покриття у західних областях. Компанія переїхала до нового, великого, сучасного офісу в центрі міста Харків. Ми продовжуємо розвивати напрямок кручений пари ДКЗ.

2015–2016 гг. Початок виробництва оптичних боксів ОРTis, аналогів яких у нашому регіоні не випускалися. Велика партія кабелю нашої марки Winner привезена з Китаю.

Проведено ребрендинг, ми стали брендом MiaTis Group, змінили логотип та образ компанії. Компанія почала впровадження системи менеджменту. У компанії було впроваджено нову систему управління, яка дозволила нам швидко відстежувати та впливати на показники зростання.

Власник компанії Анатолій Комісаров особисто проводив заняття з навчання та знайомив співробітників із нововведеннями.

Компанія увійшла до складу асоціацій ІНАУ та СУП та активно починає брати участь у різних виставках та конференціях у сфері телекомунікацій.

Дистриб'ютор TP-link у рейтинг ТОП-компаній з продажу обладнання TP-link (роутерів).

2017 год  Укладено договір на супровід компанії з паном Ліном Айронсом, який працював з компаніями та урядами у Скандинавських країнах, країнах Південної та Центральної Америки, Ізраїлі, Іспанії, Ямайці та США протягом його 40-річної кар'єри консультанта, бізнес тренера та спеціаліста з виведення компаній із кризи.

Компанія вперше масштабно із партнерами відсвяткувала своє дев'ятиріччя.

Організували та провели перше засідання бізнес-клубу MiaTis Group із запрошеними провайдерами та партнерами.

 

Компанія збільшила прибуток на 23%.

Отримано нагороду за успішне впровадження системи управління на конференції Wise.

Відправлено перші зразки боксів в Грузію та Болгарію.

2018 год  Ми розширили виробництво оптичних боксів з однієї до трьох моделей. Укладено дилерські договори з Чернігівським заводом оптичних кабелів Utex та Компанією IEK щодо постачання витої пари та структурованих кабельних систем.

Навесні у нас запрацювала внутрішня академія, де співробітники безкоштовно можуть навчатися як курсів з особистісного зростання, так і підвищення своїх навичок у роботі. Створено бібліотеку для співробітників.

 

 

 

Компанія розпочала соціальну діяльність з організації та фінансування проекту "Майбутнє дітей вільне від наркотиків", в рамках проекту було навчено 23 поліцейських, які можуть читати лекції про шкоду наркотиків. 

Восени 2018 року власник Комісарів Анатолій виступив на двох профільних конференціях, де поділився даними з управління бізнесом. Випустили 3 корпоративні друковані журнали, які лунали нашим клієнтам.

 

 

 

 

Уклали договір з компанією "True Marketing School", яка спеціалізується на маркетингових дослідженнях, необхідних для створення умов для високих продажів.

 

 

Ми оновили свій сайт та розпочали нову масштабну маркетингову компанію.

На конференції WISE отримано другу нагороду щодо успішного використання системи управління.

 

 

У грудні Власник Комісарова Марина вперше виступила із семінаром на Бізнес-клубі WISE у м.Дніпро, де поділилася своїми успішними прикладами з розвитку особистісних якостей.

 

І найяскравіша подія цього року – ми отримали нагороду Лауреат 3 ступеня у номінації «Найкращий постачальник телекомунікаційного обладнання та рішень» у рамках міжнародної конференції Telecom Ukraine 2018.

 

 

 
НАШІ ЦІННОСТІ
 
Нашим пріоритетом є якість послуг, що надаються - ми виявляємо рекламації та улагоджуємо їх, ми готові задовольнити потреби в товарах наших клієнтів у повному обсязі!
І звичайно, Наш персонал, для якого створено Академію навчання, щоб кожен співробітник міг розвинути свої сильні сторони, зміг підвищувати свою компетентність і рухатися кар'єрними сходами! Ми даємо багато свободи своїм співробітникам, але натомість співробітник має взяти на себе відповідальність.
Ми підтримуємо кожного, хто готовий його прийняти і бути з нами в одному човні, адже тільки при командній роботі компанія може розвиватися.
 
Для наших клієнтів та партнерів працюють:
 
 • компетентні менеджери з продажу
 • бездоганна бухгалтерія;
 • дбайливий сервісний відділ;
 • акуратні працівники складу видачі;
 • привітні та привабливі офіс-менеджери;
 • професійні маркетологи

Ми – команда професіоналів, які у своїй роботі дотримуються головних принципів: дотримання домовленостей, чесність, етичність, клієнтоорієнтованість.