Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 11:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Акумулятори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Для всіх легкових автомобілів використовуються АКБ з номінальною напругою 12 В, що складаються з шести 2-вольтових елементів, з'єднаних в єдину батарею.

Усередині кожного елемента знаходиться електроліт - розчин сірчаної кислоти у воді. В електроліт занурені решітки зі свинцевого сплаву, в які впресовано активну речовину. У сучасних АКБ використовується сплав свинцю з сурмою і/або металевим кальцієм, що підвищують стійкість до корозії. Решітки розділені пористими ізоляторами, що запобігають короткому замиканню.

Під час під'єднання енергоспоживаючих приладів усередині батареї оксид свинцю і сірчана кислота вступають в реакцію, в результаті якої відбувається виділення енергії, а свинцеві контакти покриваються шаром сульфату свинцю. Сірка з електроліту витрачається на утворення сульфату, відсоток сірчаної кислоти в розчині знижується і акумулятор розряджається. У процесі заряджання відбувається зворотна реакція, внаслідок якої відновлюється щільність електроліту.

Купити Акумулятори в магазині мережевого обладнання MiaTis: Забезпечте Надійне Живлення для Вашого Обладнання

У постійно зростаючому світі технологій надійне живлення є ключовим аспектом для ефективної роботи будь-якого обладнання. Магазин мережевого обладнання MiaTis пропонує широкий вибір акумуляторів за доступними цінами, які забезпечать надійне живлення вашого обладнання.

Висока Якість та Довговічність

Акумулятори, представлені у нашому асортименті, відомі своєю високою якістю та довговічністю. Виготовлені з використанням передових технологій, вони забезпечують стабільне та надійне живлення протягом тривалого часу, що робить їх ідеальним вибором для будь-яких мережевих потреб.

Широкий Вибір та Привабливі Ціни

У нашому магазині ви знайдете акумулятори різних типів, ємностей та характеристик, що дозволить вам підібрати оптимальне рішення для вашого обладнання. І все це за привабливими цінами, які дозволять вам зекономити кошти, не втрачаючи якість.

Не вагайтеся, обирайте акумулятори в магазині мережевого обладнання MiaTis за найкращими цінами на ринку та забезпечте надійне живлення для вашого обладнання вже сьогодні!

Вгору