Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 11:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Комутатори OLT

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Оптичні мережі пасивного типу PON надають операторам зв'язку необмежені можливості масштабування схем та збільшення кількості підключених абонентів без необхідності придбання додаткових дорогих пристроїв. Один з головних елементів такої мережі - OLT-комутатор, який отримав свою назву від англійського позначення OpticalLine Terminal. Так називають приймач GPON, що забезпечує прямий і зворотний зв'язок між абонентським терміналом. Кожен порт OLT комутатора може обробляти до 64 терміналів абонента. Чим більше портів, тим ширші можливості моделі у питаннях агрегації та комутації трафіку, що зв'язує абонента з основними мережевими пристроями.

OLT-комутатори, що належать до категорії активного мережного обладнання, вважаються головним елементом пасивної мережі та встановлюються у її початковій точці. Тому до питань їх придбання слід ставитися особливо уважно, щоб вибрати пристрій, здатний вирішувати поставлені завдання у найближчій та доступній для огляду перспективі. Тим більше що продукція десятків брендів суттєво відрізняється за вартістю та функціональними можливостями, не завжди являючи собою оптимальне співвідношення якості, ціни та робочих характеристик. Найкраще рішення — замовити оптичні комутатори в компанії, що спеціалізується на постачанні обладнання та аксесуарів. Кваліфіковані співробітники підкажуть, яка модель з каталогу підійде для вирішення поставленого завдання, та допоможуть порівняти кілька вибраних варіантів для придбання кращого зразка надійного та довговічного комутатора.

Технічні особливості конструкції та роботи ОЛТ комутатора

Пасивна PON мережа являє собою систему з центрального модуля і тисяч пристроїв, з'єднаних оптоволоконним кабелем. Роль центрального вузла приймає він ОЛТ комутатор, порти якого пов'язані з портами спліттерів — проміжного розгалужувального устаткування. Завдання останніх — розширити кількість користувачів мережі та забезпечити їм безперебійний зв'язок незалежно від кількості проміжних пристроїв. Спліттери не потребують живлення, не впливають на енергоємність мережі та не потребують складного обслуговування. Зате їх підключення забезпечує швидку і якісну передачу даних величезній кількості кінцевих мережних пристроїв.

Які переваги дає застосування OLT комутатора

Проектування та виробництво обладнання зорієнтоване на виконання наступних функцій:

 • автоматична реєстрація знайдених у мережі оптоволоконних пристроїв;
 • прив'язка та фільтрація мережевих адрес;
 • контроль появи та повідомлення про виявлені мережеві несправності;
 • віддалені діагностичні процедури;
 • кілька режимів керування, включаючи коригування ширини смуги;
 • автоматичне оновлення онлайн-форматі.

Побудова мережі PON на базі OLT комутатора значно розширює її функціональні можливості і гарантує безвідмовну роботу. Серед головних переваг незмінно зазначаються:

 • Захист мережі від навантаження. Потоки інформації між користувальницьким та центральним обладнанням оптимізуються та перерозподіляються за напрямками, навантаженими меншою мірою.
 • Економічна доцільність. Незначні витрати на утримання та необмежені можливості масштабування сприяють розвитку мережі, практично не впливаючи на її собівартість.
 • Забезпечення управління SLA — угоди про рівень сервісу, коли кожен договір обслуговування полягає в індивідуальному порядку із зазначенням переліку спеціалізованих послуг.
 • Високий рівень гнучкості. За умови вибору якісної оптики можна побудувати мережне рішення будь-якої складності та конфігурації, використовуючи деревоподібну схему підключення основних та розподільних пристроїв.
 • Необмежене масштабування. ОЛТ комутатори дозволяють розширювати кількість основних мережних вузлів, враховуючи зростаючі потреби підключених абонентів.
 • Надійність. Обмеження кількості активного обладнання знижує негативний вплив сторонніх факторів на роботу мережі.

Де придбати OLT обладнання

Компанія MiaTis Group (Харків) реалізує повний спектр мережного обладнання та аксесуарів для проектування та побудови мереж та інтернет-з'єднань будь-якої складності. Здійснюється оперативна доставка пристроїв по Україні з гарантією збереження якості та комплектації замовлення.

Ціна OLT-обладнання

Статус офіційного дистриб'ютора провідних виробників мережевих пристроїв та орієнтованість на інтереси бізнесу замовників дозволяє MiaTis Group запропонувати покупцям фірмове обладнання за вартістю значно нижчою від середньоринкового рівня. Ціни формуються залежно від складності та робочих параметрів пристроїв. Для отримання додаткових консультацій телефонуйте за вказаними телефонами.

Вгору