Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 11:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Зварні оптичні дільники FBT Couplers

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

PLC splitter, який також називають оптичним спліттером чи дільником, часто можна побачити у під'їзді багатоквартирних будинків. Він розташований усередині розподільної коробки, встановленій кожному поверсі. Це простий і мініатюрний за розмірами пристрій відіграє важливу роль в організації мереж зв'язку.

Splitter є важливим елементом PON. Завдяки йому пасивна оптична мережа набуває значних переваг:

  1. Оптимально використається оптоволонний кабель. Splitter розділяє один оптичний сигнал на N-е кількість вихідних із забезпеченням рівномірного поділу потужності та ширини смуги пропускання між кожним окремим кабелем.
  2. Економічність використання. Спліттери можна купити набагато дешевше за активне обладнання, яке використовується у звичайних оптоволоконних мережах.
  3. Невибагливість до експлуатаційних умов. Для PLC splitter не потрібна електрика та опалення під час встановлення, періодичний ремонт та додаткове налаштування.

Спліттери часто називають оптичним розгалужувачем, так як з одного пристрою можна під'єднати до 64 користувачів.

Дільник оптичний планарний

Сплітерри Planar Lightwave Circuit (PLC) зарекомендували себе як недорогі та компактні прилади, які здатні рівномірно розділяти оптичний сигнал. Невеликі габарити дозволяють використовувати прилади в обмежених просторах (кросах, шафах). PLC оптичні дільники характеризуються широкою смугою робочого діапазону, стабільними параметрами, високою надійністю.

Перед спліттерами інших видів, дані прилади має деякі переваги:

  1. У планарних роздільниках відбувається менше збоїв.
  2. Працюють у широкому хвильовому діапазоні від 1260 Нм до 1650 Нм.
  3. Поділ сигналу відбувається рівномірним чином. Це стає можливим завдяки поступовому лавиноподібному поділу сигналу на потоки.
  4. Розширений діапазон робочих температур від –45 до +85 градусів.
  5. Істотне зменшення розмірів виробу.
  6. Рівномірний коефіцієнт розподілу сигналу.
  7. Висока точність поділу.

Гранично допустимий поділ - 1:64. У продажу представлені моделі із різними діаметрами волоконної оболонки: від 0,9 мм до 3 мм. Планарні PLC Splitters застосовуються у телекомунікаційних системах, у яких передача сигналу відбувається по оптоволоконних лініях зв'язку. Розгалуження сигналу здійснюється з високою точністю і мінімальними втратами. Поміщається в корпус для установки в стандартну телестійку шириною 19 дюймів або будь-який крос, закріплений на стіні, з необхідним числом портів. Кількість портів для спліттера PLC 1xN логічно розраховується як N+1.

Ціни на оптичний дільник

Вартість роздільників залежить від їх конструктивних особливостей, сфери застосування, можливості обслуговування певної кількості абонентів. Це переважно залежить від кількості виходів, які мають спліттери. У продажу представлені різні модифікації планарних дільників, що мають роз'єми SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC та інші.

На вартість пристрою також вплине розмір перетину оптоволокна. До часто використовуваних планарних дільників відноситься мініатюрний PLC спліттер з висновками оптичного волокна 250 мкм. Потрібні прилади з висновками 2 або 3 мм. Проміжним варіантом можна назвати дільник із висновками оптоволокна в 0,9 мм, який використовується практично повсюдно.

Вартість виробів залежатиме і від виду корпусу спліттерів. Серце дільника – планарний чіп для PLC розміщується:

  1. У металевому корпусі циліндричної форми. Він досить невеликий, що не викликає труднощів із встановленням роздільника у сплайс-касеті.
  2. У вузькому коробі із пластику або металу. Також досить компактний варіант.
  3. У досить об'ємному коробі із пластику. Зазвичай у таких виробляються планарні роздільники з конекторами на кінцях.
  4. У металевому корпусі з виходами та роз'ємами для з'єднань (pig tail знаходяться усередині корпусу).

Останнім часом ціни на планарні роздільники значно зменшилися і стали майже такими, як і на зварні спліттери, а за позиціями з великим коефіцієнтом поділу (1х8, 1х16, 1х32, 1х64) вартість PLC істотно нижча за зварні.

Невід'ємною частиною волоконно-оптичної мережі є зварні дільники (FBT Couplers) . Вони призначені для розподілу потужності оптичного сигналу.

Зварні оптичні дільники відносяться до пасивного оптичного обладнання та застосовуються в мережах PON, вимірювальному обладнанні, локальних та інших телекомунікаційних мережах.

Зварні дільники , на відміну від планарних, завжди випускаються лише з двома відгалуженнями і поділяють сигнал на дві частини.

Особливістю FBT дільників є неоднаковий коефіцієнт розподілу вихідної потужності, у народі їх називають "нерівноплечими". Зазвичай коефіцієнт вказаний у відсотках, наприклад, 5/95%, 40/60% тощо.

Дільники бувають двох видів:

  • Х-подібні - з двома входами та двома виходами
  • Y-подібні – один вхід, два виходи – найбільш поширений вид FBT дільників

Даний вид оптичних дільників має три вікна прозорості (там де сигнал має найменше згасання): 1310нм (1310±40нм), 1490нм (1490±10нм) і 1550нм (1550±40нм).

У зв'язку з менш складною технологією виготовлення ціна на зварні дільники нижча, ніж на планарні. У зв'язку з чим вони набули більшого поширення.

 

 

Вгору