Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 11:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Кабель вита пара

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

При побудові комп'ютерних та телекомунікаційних мереж використовується оптоволокно та кабель для інтернету кручена пара.

Конструкційні особливості крученої пари

Особливістю внутрішньої побудови крученої пари є переплетені (світлені) попарні провідники, число яких може варіюватися від 2 до 16 штук. Така структура сприяє покращенню зв'язку між парою провідників, зменшенню впливу електромагнітних полів, що утворюються зовнішніми джерелами.

З якого матеріалу роблять виті пари

Як матеріал для виготовлення кручений пари традиційно використовується мідь. Як альтернатива може також використовуватися більш дешевий матеріал – алюміній, що обмежується. Провід з цього матеріалу застосовується за нетривалого терміну його експлуатації або при підключеннях на короткі відстані для виготовлення пачт-кордів.

При монтажі кручений пари ключовим параметром є якість зовнішньої оболонки. Комп'ютерний кабель, призначений для прокладання всередині приміщень, має оболонку з полівінілхлориду (PVC) з підвищеним опором горіння.

У кабелю для зовнішнього монтажу зовнішня оболонка виготовляється з поліетилену (PE), який має високу стійкість до низьких температур і вплив ультрафіолетових випромінювань.

Якщо прокладка кабелю виконується між об'єктами, віддаленими один від одного, використовується кручена пара з додатковим посиленням із троса або сталевого дроту. Такий захід дозволяє виключити зайве провисання дроту.

Віта пара: типи

Ступінь екранування визначає тип крученої пари, який має певне позначення:

 • UTP – цей тип кабелю, який не має екрана;
 • FTP – кручена пара оснащена захистом у вигляді загального екрана, виготовленого з алюмінієвої фольги. У вищих категорій кабелю може спостерігатися екранування кожної пари окремо (F/FTP).
 • SFTP – даний типу кабелю крім алюмінієвої фольги має екран із металевого обплетення та використовується в місцях зі значним впливом електромагнітного випромінювання. У ньому також може бути екранування кожної пари, що вказується на маркування SF/FTP.

Категорії кручених пар

Враховуючи показник частоти передачі даних, мережевий кабель кручена пара ділиться на 7 груп. До однієї групи входить провід із частотою 0,1 МГц, який використовується при прокладанні телефонних ліній.

7 група включає кабель, що забезпечує надшвидкісну передачу інформації зі швидкістю приблизно 10 Гбіт/с (600 МГц) у комп'ютерних мережах.

У кожній основній групі існують підгрупа, що включає покращені версії своїх аналогів у вигляді додаткових модифікацій: 5е, 6а та 7а.

Найпоширенішою є кручена пара категорії 5e, яка знаходить широке застосування у побудові ethernet мереж. Швидкість передачі чотирьох пар становить до 1000 Мбіт/сек, а двох парної кручений пари відповідно до 100 Мбіт/сек зі смугою частот - 100 МГ.

У телекомунікаційних мережах застосовуються кабелі 5, 5Е та 6 категорії.

Де купити кабель кручена пара

Купити кабель пропонує наш інтернет-магазин компанії MiaTisGroup.

У каталозі на нашому сайті кабель кручена пара представлений широким асортиментом виробів з різними характеристиками від відомих вітчизняних виробників: Дніпровського кабельного заводу та заводу Одескабель, а також товари китайського виробництва ТМ Winner. Продукція відрізняється надійністю, бездоганними експлуатаційними характеристиками, високою якістю, а доставка здійснюється по всій Україні.

Вибрати необхідну модель кабелю можна за допомогою зручного фільтра за такими параметрами:

 • ціна;
 • виробник;
 • вид кабелю;
 • кількість пар;
 • діаметр перерізу.

Зручна пошукова система дозволяє швидко знайти необхідний товар та зробити замовлення.

Критерії вибору крученої пари

Правильний вибір при покупці мережного кабелю для прокладання комп'ютерних або телекомунікаційних мереж залежить від основних параметрів, що визначають його призначення та експлуатаційні характеристики.

Щоб купити кручену пару, що відповідає всім запитам і вимогам для вирішення конкретного завдання, необхідно звернути увагу на такі фактори.

 • Наявність екранування у конструкції кабелю. Для прокладання крученої пари в середовищі з перенасиченим рівнем електромагнітного випромінювання (високовольтні лінії, лінії електропередач) потрібно зробити вибір на користь екранованих моделей для збереження якості, що передається кабелем сигналу.
 • Протяжність мережі та очікуваної швидкості передачі сигналу. Це важливий параметр, який дозволяє правильно орієнтуватися при виборі категорії кручений пари, що накладає чіткі обмеження на максимальну швидкість передачі даних, частоту і відстань, що забезпечують збереження заявлених параметрів.
 • Вид монтажу. Зовнішня оболонка кручений пари є ключовим моментом залежно від виду монтажу: зовні, усередині приміщень, під землею. Для прокладання на вулиці або під землею підходить кабель з полівінілхлоридової (PVC) оболонкою, встановлений у гофрованій трубі.

При внутрішній прокладці використовується кабель кручена пара з поліетиленовою (PE) оболонкою.

Для додаткового захисту та покращення естетичного вигляду можна використовувати кабельний канал.

Ціна кабелю кручена пара

Наприклад, ціну за метр кабелю кручена пара ДКЗ FTP 2*2*0,48 - 2-х парний кабель із дротом, категорії 5Е вартістю бухти 2199, 00 грн. можна легко розрахувати шляхом розподілу. У результаті виходить, що 1 метр коштує 7,21 грн.

Ціна крученої пари в бухтах

Ми пропонуємо купити оптом кабель кручена пара в бухтах по 305 метрів оптом за доступними, прозорими цінами.

Максимальна ціна котушки складає 4065 грн. Придбання можна зробити в один клік. Ми гарантуємо високу якість та оперативну доставку. Купуйте найкраще, що є на ринку, купуйте у нас!

Скільки в бухті кручена пара метрів?

У бухті кручена пара 305 метрів

Який кабель кручена пара найбільш популярний

Віта пара внутрішня
Віта пара зовнішня

Від якої кількості діють оптові ціни?

Оптові ціни від 305 метрів

Вгору