Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 11:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вита пара внутрішня

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Віта пара - це кабель, що використовується для забезпечення зв'язку. Складається з однієї або частіше кількох пар ізольованих провідників. Останні скручуються між собою по заданому кроку. Кожен провідник покривається індивідуальною оболонкою, весь кабель має загальну захисну мембрану. Для того, щоб забезпечити доступ до інтернету провайдери застосовують різні види кручених пар. Щоб прокласти мережу безпосередньо в будинках чи офісах у клієнтів, використовуються внутрішні кабелі – кручені пари.

Особливості кабелю для інтернету внутрішнього

Для того щоб забезпечити безперебійно працюючу телефонію, інтернет або телебачення у замовника, провайдеру доведеться застосувати кілька видів кабелів. Вироби, призначені для використання на вулиці, відрізняються від тих, що слід застосовувати для приміщення. І якщо зовнішні кручені пари ще можна прокласти вдома, не боячись, що від цього зіпсується вся мережа, то внутрішні ніяк не пристосувати для вулиці.

Справа в тому, що у внутрішніх мережевих кабелів відсутній необхідний захист, який не дозволяє різним агресивним впливам зіпсувати внутрішню частину кручений пари. Так, щільна захисна оболонка захищає від:

  • механічних ушкоджень;
  • вологи;
  • перепадів температури;
  • дії хімії;
  • атаки гризунів.

Для внутрішнього кабелю все це не потрібно, а тому захисна оболонка тут практично відсутня. Потрібна вона лише для того, щоб сам виріб мав акуратний та закінчений вигляд та легко монтувався.

За рахунок відсутності щільної оболонки вартість внутрішнього кабелю виявляється суттєво нижчою, ніж для крученої пари з аналогічними характеристиками, призначеною для прокладання за межами приміщення.

Коли слід купувати кручену пару внутрішню?

Якщо вам належить прокладання внутрішньобудинкових мереж, доведеться купити кабель для внутрішніх робіт відповідної моделі. Розрізняються вони:

  • на вигляд (UTP/FTP);
  • по діаметру перерізу (0,45 мм/0,48 мм/0,50 мм/0,51 мм);
  • за кількістю пар (2/4).

Вибір відповідного кабелю для дому залежить від передбачуваного навантаження на мережу та кількість пристроїв, які підключатимуться в приміщенні. Нефахівцеві, як правило, досить складно зробити вибір, тому наші консультанти завжди прийдуть на допомогу.

Яка ціна на кручену пару внутрішню?

Вартість бухти кабелю в нашому інтернет-магазині залежить від його характеристик і кількості, що купується. Оскільки ми продаємо власну продукцію, наші ціни значно нижчі, ніж у звичайних магазинах. Причому це стосується як опту, так і роздрібу. Для постійних покупців діє гнучка система знижок, а наші оптові замовники завжди можуть розраховувати на вигідні умови та особливе ставлення.

Але це зовсім не означає, що ми нехтуємо інтересами наших роздрібних покупців. Ми уважні до потреб всіх наших замовників і готові співпрацювати з покупцями з будь-якого населеного пункту.

Чому вигідно співпрацювати саме із нашою компанією?

Наша компанія MiaTis Group понад десять років займається постачанням, дистрибуцією та безпосереднім виготовленням обладнання для побудови телекомунікаційних мереж. За час роботи ми заробили відмінну репутацію та пошану покупців не лише з України, а й із багатьох інших ближніх держав, наприклад, Росії, Болгарії, Грузії, а також країн далекого зарубіжжя. Все це означає, що ми справді виготовляємо продукцію найвищої якості, у чому не доводиться сумніватися. І ми пропонуємо вам переконатися в цьому особисто, оформивши замовлення купівлі внутрішнього кабелю для інтернету. Наші консультанти із задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання і порадять найбільш оптимальні в кожному конкретному випадку вироби.

Внутрішня кручена пара застосовується для прокладання кабельних систем усередині приміщень.

Відрізняється нижчою ціною в порівнянні з зовнішнім кабелем і широко поширена при прокладанні в офісних приміщеннях і підключення абонентів від розподільної коробки.

Ще одна відмінність внутрішньої кручений пари - це її оболонка з полівінхлориду. Також є оболонки з негорючого полімеру. Маркуються такі кабелі ПВХ та LSZH відповідно.

В даному розділі ви можете вибрати кабель від вітчизняного виробника - ДКЗ (Дніпровський кабельний завод), який добре зарекомендував себе серед наших клієнтів.

В асортименті представлена двопарна та чотирипарна кручена пара .

Розмір провідника – 0.45 – 0,5 мм.

Вгору