Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 11:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Дільники планарні PLC Splitters

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Планарні оптичні дільники (сплиттери) з категорії пасивного обладнання знаходять застосування при облаштуванні мереж PON, забезпечуючи прямий та зворотний зв'язок між провайдером та користувачами шляхом поділу сигналу на рівні частини з однаковими якісними характеристиками. Пристрій монтується в проміжних точках розгалуження оптичних волокон, що дозволяє підключити значну кількість користувачів до одного постачальника. Забезпечуючи прямий зв'язок, спліттер працює в режимі розгалужувача, а в процесі зворотного зв'язку - в режимі змішувача. Завдяки застосуванню планарного дільника облаштування мережі можна виконати з економією витрати оптоволокна та допоміжної кабельної продукції з метою зниження вартості монтажу. Пристрій не потребує постійного контролю та демонструє безвідмовну роботу протягом тривалого часу, вимагаючи лише періодичного візуального огляду для уточнення справності та відсутності видимих пошкоджень.

Конструктивні особливості планарних дільників

У порівнянні з більш простими та дешевими зварними спліттерами планарні дільники мають низку конструктивних відмінностей, що зумовили їхню високу функціональність. Основа пристрою - так званий планарний чіп на кварцовому склі або пластику, де методом витравлення прокладається необхідна кількість хвилеводів. Застосування сучасного високотехнологічного обладнання значно спрощує та прискорює виконання цієї складної операції. Готовий чіп розміщується в корпусі, матеріал та особливості виготовлення якого вибираються в залежності від призначення та способу монтажу спліттера:

  • компактний пластиковий чи металевий короб;
  • пластиковий корпус; стандартних розмірів;
  • корпус-труба із сталевих сплавів;
  • металевий корпус із вихідними роз'ємами.

Залежно від особливостей мережевої траси спліттери можуть монтуватися у стійку, розміщуватись усередині кабельної муфти або експлуатуватися у вигляді настільного обладнання.

Форма спліттера може бути Х-подібною або Y-подібною: перший варіант має два входи волокна, другий - один. Y-подібні спліттери вважаються універсальними і знаходять застосування при облаштуванні стандартних мережевих рішень, тоді як Х-подібні на два виходи оптимальні для реалізації складних мережевих проектів, гарантуючи збереження якості сигналу під час його розподілу.

Конфігурація планарних дільників

З метою забезпечення розподілу сигналу на рівні частини без втрати вихідних параметрів планарні дільники мають кілька хвостів-виходів, число яких дорівнює 2-му в n-му ступені. Максимально можлива кількість відгалужень - 128 (два в 7-му ступені). На відміну від зварних конструкцій коплерів, загасання сигналу при проходженні спліттером відбувається повільніше. Завдяки підтримці планарним чіпом широкого діапазону хвиль стає можливим мультиплексування - ущільнення трафіку за рахунок передачі даних кількома логічними каналами всередині одного каналу.

Де купити

Компанія MiaTis Group (Харків) представляє увазі оптових та роздрібних покупців широкий асортимент комплектуючих для проектування та облаштування комп'ютерних мереж та інтернет-підключень різної складності та пропускної спроможності для дому, офісу або великих суб'єктів із розгалуженою інфраструктурою. Підприємство є офіційним дистриб'ютором кількох провідних виробників комплектуючих, що гарантує прямі поставки та прийнятні ціни на асортиментні позиції каталогу. Фахівці MiaTis Group готові відповісти на питання, що цікавлять, і допомогти у виборі пристроїв і аксесуарів під конкретні завдання з урахуванням вимог, що висуваються.

Як уточнити ціни на планарні дільники для GPON

Вартість обладнання формується залежно від складності конструкції та вихідних параметрів. Для отримання додаткової інформації та уточнення вартості пристроїв, що цікавлять, телефонуйте за вказаним телефоном.

Вгору