Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 11:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Шафи та стійки для мережевого обладнання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Хоча серверні шафи часто вважаються найкращим варіантом для утримання мережевого обладнання, але не завжди вони є оптимальним вибором. Фахівці галузі вважають, що охолодження є найважливішою проблемою під час вибору між шафами та відкритими серверними стійками, оскільки обладнання обов'язково потребує відведення тепла. Це означає, що навколишнє середовище відіграє величезну роль у процесі відбору, тому необхідно враховувати також стан системи кондиціонування всієї будівлі.

Існує два основних способи, за допомогою яких центри обробки даних забезпечують охолодження свого мережевого обладнання. Перший спосіб включає в себе розумний розподіл теплогенеруючого обладнання для забезпечення циркуляції повітря, а також підтримки всього приміщення в достатньому температурному режимі. Цей підхід добре працює на об'єктах, які дають змогу контролювати повітряний потік, і в таких умовах ідеальним рішенням стануть відкриті стійки.

З іншого боку, є другий метод охолодження, який часто використовують у приміщеннях на верхніх поверхах. У цьому разі всі мережеві елементи, що генерують тепло, тісно згруповані, а охолоджувальні заходи зосереджені конкретно на невеликих ділянках, які містять обладнання. Хоча цей тип застосування не обов'язково вимагає використання шафи, але саме шафи - найкращий варіант.

Вгору