Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 11:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Стрипер та слітер

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Стрипер - електромонтажний інструмент, відомий також як знімач ізоляції. За його допомогою видаляють ізоляційний матеріал з кінця проводів, а також розділяють кабель. Найпростіший знімач нагадує бокоріз, але на ньому передбачені виїмки різного діаметру. Завдяки цьому вдається знімати ізоляційний матеріал з окремих жил.

Лакове покриття з оптоволокна видаляють за допомогою стрипера, оснащеного маленькими виїмками. Така конструкція зручна для видалення тонкого лакового шару. При цьому вона допомагає зберегти цілісність скловолокна. Незважаючи на просту конструкцію, інструмент вважається найдорожчим.

У колекціях виробників також можна зустріти:

  1. Стриппери для коаксіального кабелю. Інструмент має змінну вставку затискача і два леза, які надрізають ізоляційний матеріал одночасно з внутрішньої і зовнішньої сторони. Попередньо майстер проводить налаштування, орієнтуючись на товщину центральної жили, товщину зовнішньої ізоляції та перетин дроту.
  2. Стриппери для крученої пари. Особливість цього затискача - наявність вбудованого леза, яким надрізають зовнішній ізолюючий матеріал. Його також використовують для роботи з коаксіальним шнуром.
  3. Стриппери для силового кабелю. У комплектацію цього затискача входить "плаваюче" лезо, яке ріже ізоляцію і вздовж, і впоперек.

За способом управління стриппери бувають ручними, напівавтоматичними та автоматичними. Автоматичні пристрої зручні тим, що одночасно і послідовно обрізають ізоляцію, знімають її, а потім скручують мідні дроти. Переваги ручних напівавтоматичних моделей у тому, що вони мають просту конструкцію і коштують недорого.

Вгору