Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 11:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Сплайс-касети

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Сплайс-касети призначені для введення, укладання оптичних волокон (ОВ) і розміщення зростків ОВ у спеціальних фіксаторах для термозбіжних гільз (КДЗС), крім того, сплайс-касета повинна забезпечувати зручне укладання запасу довжини ОВ з допустимим радіусом вигину.

Сплайс-касети найчастіше розміщуються в оптичних кросах, оптичних муфтах і оптичних боксах.

Оптичні сплайс-касети вирізняються місткістю, через різну кількість фіксаторів для КДЗС і можливість встановлення захисних гільз у кілька рядів, місткість касет може становити від одиниць до кількох десятків з'єднань. Під час вибору сплайс-касети слід враховувати, під яку довжину КДЗС розраховані фіксатори, 45 або 60 мм.

Деякі касети забезпечені засувками, за допомогою яких можна з'єднувати однотипні касети одна з одною, збільшуючи загальну кількість розміщених зварних з'єднань.

Для захисту місць з'єднань і технологічного запасу ОВ касета може комплектуватися спеціальною кришкою.

Купити Сплайс-касети в магазині мережевого обладнання MiaTis: Надійне З'єднання для Вашої Мережі

Шукаєте надійні та ефективні сплайс-касети для з'єднання оптичних волокон у вашій мережі? У магазині мережевого обладнання MiaTis ми пропонуємо високоякісні сплайс-касети, які забезпечують стабільне та надійне з'єднання для вашої мережі.

Широкий Вибір та Висока Якість

Наш магазин пропонує широкий асортимент сплайс-касет різних типів і конфігурацій, щоб відповісти на всі ваші потреби. Всі наші касети виготовлені з високоякісних матеріалів і відрізняються надійністю та довговічністю. Ми пропонуємо як індивідуальні касети, так і комплексні рішення для різноманітних вимог вашого проєкту.

Гарантовано Низькі Ціни та Професійне Обслуговування

Наша компанія ретельно відбирає постачальників, щоб забезпечити наших клієнтів найвищою якістю продукції за доступними цінами. Ми регулярно оновлюємо наш асортимент, щоб завжди мати найновіші та найефективніші рішення для вашої мережі. Крім того, наші кваліфіковані фахівці готові надати вам професійну консультацію та допомогу у виборі оптимального варіанту для вашого проєкту.

Не гайте часу - придбайте сплайс-касети в магазині мережевого обладнання MiaTis прямо зараз і забезпечте надійність і стабільність вашої мережі вже сьогодні.

Вгору