Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 11:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

FTTH кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

FTTH кабель являє собою оптоволоконний кабель із силовим елементом, який прокладають від обладнання, що використовують інтернет-провайдери, до терміналу користувача, встановленого в будинку. Сигнал у мережі передається завдяки руху світлового потоку. 

Кабель абонентський FTTH дозволяється використовувати в котеджних селищах і приватному секторі. Технічних обмежень для застосування в багатоквартирних будинках немає, але через високу вартість кабелю та обладнання таке рішення не користується попитом. Захисна оболонка кабелю типу FTTH дає змогу витримувати перепади температури й опади. Тому лінію можна вести на вулиці, від стовпа до приміщення або від стовпа до стовпа. У будинках кабель може прокладатися в спеціальних лотках, за плінтусом або в трубопроводі, а в багатоповерхових будинках у шахтах.

Головна перевага - на відстані в 15-20 км від вузла зв'язку кабель може передавати сигнал без втрат, що виключає необхідність встановлення спеціальних підсилювачів сигналу. Прокладання ліній з використанням FTTH кабелів дає змогу знизити енергоспоживання і витрати на обслуговування технічних приміщень, оскільки відсутня необхідність встановлювати комутаційне обладнання.

Вгору