Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 11:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Абонентські термінали (ONU) GEPON, EPON

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

PON – пасивні оптичні мережі – найперспективніша технологія доступу до мережі Інтернет з використанням оптичного волокна. Головною її відмінністю є мінімальне використання активного обладнання. По суті - це OLT на стороні провайдера і пристрій, що приймає у абонента - ONU - абонентський термінал . Інші елементи мережі – це оптичний кабель та оптичні дільники.

Як було зазначено вище, за абонента встановлюється ONU (англ. Optical Network Unit – Оптична Мережна Одиниця), у народі названа «вону», «онушка», яка призначена прийому трафіку по оптичному волокну і передачі даних назад.

Зазвичай це невеликий пристрій у пластиковому корпусі, оснащений одним оптичним портом для підключення до мережі GEPON (EPON) і мідними портами для підключення по крученій парі обладнання клієнта.

Принцип роботи полягає в тому, що ONU приймає оптичний сигнал від центрального комутатора і перетворює його на електричний. Далі по кручений парі підключається приймаючий пристрій, наприклад комп'ютер, телефон або телевізор. Потім онушка приймає електричні сигнали від пристроїв, перетворює на оптичні і відправляє назад до OLT.

Управління та конфігурація ONU здійснюється із центрального оптичного комутатора на стороні провайдера. Всі абонентські термінали мають функцію plug-and-play, тому для встановлення пристрою у клієнта необхідно просто підключити його до оптичної лінії та, наприклад, до комп'ютера.

Перш ніж придбати абонентський термінал, необхідно визначитися з функціями, які він виконуватиме. Якщо Вам необхідно провести додому Інтернет, підійдуть стандартні ONU з одним оптичним та одним мідним портом.

Якщо Ви хочете використовувати пристрій як комутатор, то можна вибрати пристрої з декількома мідними портами, часто їх 4.

Існують моделі з великою кількістю мідних портів, а також з додатковими функціями:

  • комбінований оптичний порт для кабельного ТБ та даних;
  • вбудований Wi-Fi або порт під Wi-Fi-адаптер;
  • порти для використання телефонії.

Важлива технологія мережі, в якій працює ONU . Так, є абонентські термінали:

  • для технології EPON зі швидкістю до 100 Мбіт/с,
  • для GEPON - підтримують швидкість до 1 Гбіт/с,
  • менш поширені ONU з підтримкою 10GEPON та GPON зі швидкістю до 10 Гбіт/с.

Замовляйте ONU в інтернет-магазині MIATIS.com.ua та отримайте ідеальне співвідношення ціни та якості, грамотні консультації фахівців та, звичайно ж, гарантію та сервісне обслуговування Ваших пристроїв.

Вгору