Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 11:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Обладнання для відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

У сучасному суспільстві питання безпеки набуває все більшої актуальності. І найбільш популярним і доступним засобом забезпечення безпеки є встановлення системи відеоспостереження .

Відеоспостереження є комплексом обладнання, до якого входять відеокамери, відеореєстратори та інші супутні пристрої. Вся ця система забезпечує зйомку, запис, передачу та зберігання інформації, необхідної для відтворення подій, що відбулися, які, у разі чого, стануть доказом правопорушення і допоможуть знайти винуватця.

Відеоспостереження встановлюються не тільки з метою охорони об'єктів, але й стають системою контролю за тим, що відбувається на об'єкті. Адже за допомогою спостереження можна стежити за тим, що відбувається в режимі реального часу, з будь-якої точки світу. Наявність відеокамер виконує попереджувальну функцію та знижує ймовірність вчинення неправомірних дій.

Сьогодні обладнання для відеоспостереження є таким же доступним, як і покупка мобільних гаджетів. Адже вартість простого комплекту з камери та реєстратора не перевищує 150 доларів. Цього цілком вистачить для встановлення відеоспостереження у під'їзді чи кімнаті (кабінеті).

Спеціалізовані об'єкти, такі як виробництво, державні установи, об'єкти соціальної інфраструктури, вимагають складнішої системи відеоспостереження і передбачають розробку спеціальних проектів, що враховують всі особливості об'єкта.

Взагалі, при виборі обладнання відеоспостереження важливо враховувати завдання, які ви хочете вирішити. Найбільш поширені класи систем відеоспостереження – це аналогове та цифрове.

На невеликих об'єктах з незначною прохідністю людей достатньо встановити аналогову систему, яка забезпечить зйомку та зберігання відеоінформації та значно заощадить кошти. Цифрові системи здатні передавати інформацію на відстані з подальшою її обробкою та аналізом та встановлюються там, де потрібна підвищена увага до забезпечення безпеки об'єкта (торговельні центри, жваві ділянки доріг, вокзали та інші місця скупчення людей). До того ж, цифрові системи відеоспостереження дозволяють підключитися до мережі Інтернет і стежити за об'єктом з будь-якої точки світу за допомогою ваших мобільних пристроїв.

Вартість відеоспостереження залежить від технічних особливостей обладнання, яке ви вибрали для відеоспостереження: якість зображення, світлочутливість, кількість каналів, об'єм пам'яті, кут огляду, програмні особливості тощо.

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете величезну кількість обладнання для відеоспостереження . Камери, відеореєстратори, об'єктиви, кріплення та інші супутні пристрої від провідних виробників, таких як Hikvision, Dahua, Partizan – вибирайте та телефонуйте вже зараз!

Вгору