Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 11:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Оптичні модулі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

На сьогодні практично все мережеве обладнання, яке слугує для передавання даних у мережах Ethernet, дає можливість користувачеві під'єднати оптико-волоконну лінію через оптичні порти. У них встановлюються оптичні модулі, в які вже можна підключати кабель. Кожен модуль під час стандартної передачі даних використовує вбудований приймач і передавач. Залежно від швидкості та дальності передачі даних використовують різні типи модулів. Оптичні модулі розрізняються формфактором (GBIC, SFP, X2, XFP...), типом технології ("прямі", CWDM, WDM, DWDM...), потужністю, роз'ємами (FC, LC, SC...) тощо.

Купити Оптичні модулі в магазині мережевого обладнання MiaTis: Інноваційні рішення для вашої мережі

У сучасному світі, де швидкість та надійність передачі даних є важливими факторами для будь-якої мережі, використання оптичних модулів стає найкращим вибором для забезпечення високої продуктивності та ефективності. В магазині мережевого обладнання MiaTis ви знайдете широкий вибір оптичних модулів за доступними цінами.

Інноваційні Технології для Вашої Мережі

Оптичні модулі, доступні в нашому магазині, виготовлені з використанням передових технологій, що забезпечують найвищу якість та надійність передачі даних. Вони призначені для використання в різноманітних мережевих середовищах і забезпечують стабільну та ефективну роботу вашої мережі.

Широкий Вибір за Привабливими Цінами

Ми пропонуємо широкий асортимент оптичних модулів різних типів і стандартів за привабливими цінами. У нашому магазині ви зможете підібрати оптимальне рішення для вашого проекту, не переплачуючи за якість.

Не вагайтеся, обирайте оптичні модулі в магазині мережевого обладнання MiaTis та забезпечте найвищу продуктивність та ефективність вашої мережі за доступною ціною!

Вгору