Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 11:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вита пара зовнішня

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Віту пару провайдери використовують у комп'ютерних та телекомунікаційних мережах як недорогий варіант для інтернет-підключень. Кабель працює за принципом з'єднання двох вузлів типу "клієнт-сервер", "комп'ютер-комп'ютер", "комп'ютер-роутер" і т.д. Інформація передається у різних напрямах із використанням розділених середовищ.

Кабель для інтернету зовнішнього застосування

Віта пара – універсальний мережевий кабель зв'язку для зовнішньої прокладки, що складається з кількох пар закручених провідників, убраних у пластмасову ізоляцію. Електромагнітна дія та небажані сигнали послаблюються завдяки скрученим парам провідників у суміжних джгутах.

Зовнішній кабель для вулиці призначений для зовнішнього прокладання на незахищених відкритих місцях. Від руйнівних впливів навколишнього середовища вуличний є міцніша оболонка. Для встановлення кабельної системи на опорах виробники випускають кручену пару з дротом або тросом. Вони забезпечують стійкість витої пари до механічних та вітрових навантажень.

Віта пара не втрачає високих характеристик, незважаючи на захист у вигляді щільної поліетиленової оболонки. Вона оберігає від руйнівних зовнішніх впливів, стійка до ультрафіолетового випромінювання та дуже низької температури. Кабель повністю відповідає вимогам для побудови інтернет-мереж та локальних зв'язків.

Віта пара зовнішня

Зовнішній кабель ділиться на категорії за кількістю, товщиною жил та робочою частотою. Що цифра cat, то вище доступна швидкість передачі, оскільки частота передачі сигналу збільшується. Однак відстань, при якій сигнал загасає, може зменшуватися.

Кабель вуличного виконання завдяки легкій установці та дешевизні доцільно купити для зовнішніх робіт, що проводяться при забезпеченні офісних та багатоквартирних будівель інтернетом та локальними мережами. Виті пари (outdoor) випускаються у круглій та плоскій формі. У другому типі дроти не закручені навколо загальної осі та сильніше піддаються дії перешкод. Тому їх прокладають під покриттям підлоги.

Зовнішні кручені пари випускають з різними оболонками:

  • із металевим тросом – для підвісного монтажу між опорами.
  • UTP – неекрановані,
  • FTP, SFTP – екрановані.

Колір верхнього шару кручений пари вказує на сферу застосування:

  • чорний – прокладають за межами будівлі, з додатковим покриттям поліетиленовим шаром для забезпечення захисту від зовнішніх впливів,
  • сірий – призначений для внутрішнього монтажу,
  • помаранчевий – монтується у закритих зонах, де є повітряні потоки з вентиляції та систем кондиціювання.

Останній тип не схильний до горіння, не виділяє галогени і дим.

Під час укладання та в процесі обслуговування функціональне призначення для вулиці відрізняється завдяки колірному позначенню. Крім того, кожен метр промаркований із зазначенням виробника, типу, категорії та метражу. По мітках легко визначити довжину проведеної траси.

Віта пара зовнішня – якість за доступною ціною

Сучасні люди вже не можуть уявити життя без якісного інтернету, що зумів замінити багато інших речей. Швидкісний зв'язок залежить від правильно підібраного і грамотного встановленого кабелю, а й від надійного, перевіреного часом устаткування.

Ціни залежать від популярності бренду, матеріалу, експлуатаційних характеристик, типу та категорії виробу. Придбати зовнішню кручену пару оптом і в роздріб можна в інтернет-магазині MiaTis. Тут представлений широкий асортимент кабелів за доступними цінами.

Міцна поліетиленова оболонка з маркуванням ПЕ (PE англійською) стійка до води та ультрафіолетового випромінювання. Вона забезпечує збереження базових якостей у процесі тривалої експлуатації. Тому вартість зовнішньої кручений пари вище ціни внутрішнього зв'язкового кабелю.

Інтернет-магазин MiaTis пропонує придбати бухту кабелю «кручена пара» з несучим елементом і без нього. Консультанти компанії допоможуть підібрати відповідну модифікацію від вітчизняних виробників Ok-net і ДКЗ.

Зовнішня кручена пара призначена для прокладки поза приміщенням.

За рахунок більш міцної оболонки, яка захищає від впливу навколишнього середовища, ціна на зовнішню кручену пару вище внутрішньої.

Оболонка виготовлена з міцного поліетилену, стійкого до вологи та УФ-випромінювання. На кабелі маркується як ПЕ (лат. PE). Завдяки такій оболонці кабель зберігає свої базові характеристики протягом тривалої експлуатації.

Для монтажу кабельних систем на опорах існує кручена пара з тросом або дротом, які забезпечують стійкість до поривів вітру та механічних навантажень.

В інтернет-магазині MiaTis ви можете купити виту пару з несучим елементом і без провідних вітчизняних виробників: ДКЗ і Ok-net. Наші фахівці проконсультують вас і допоможуть вибрати найбільш вдалий варіант.

Вгору