Кількість
|
Вартість
|
||
|
Якщо з одного боку маємо недорогий, але обмежений павербанк, а з іншого - потужний, але недешевий генератор, то портативний зарядний пристрій - це "золота серединка". І грошей з бюджету багато не потягне, і електрику подасть до найпотрібніших приладів.
Якщо генератору для вироблення електроенергії потрібне паливо (дизель, бензин або газ), то зарядна станція його не потребує. Вона має ємний акумулятор, який накопичує стільки енергії, що її вистачить для живлення побутової техніки. Таким чином, маємо той самий спосіб живлення, що й у павербанка - від зарядженої батареї. Але потужність портативної електростанції незрівнянно більша.
Ви легко зможете під'єднати кілька споживачів струму у вашій оселі, три-чотири і більше - все залежить від потужності, яку ви обрали. Зарядна станція дасть можливість отримувати якісну електрику, поки в мережі вона відсутня. Таким чином, маємо ніби невеличкий переносний генератор, який не гуде, не шумить і не робить вихлопів чадного газу.
Експлуатація такої станції елементарна. Її потрібно тільки вчасно заряджати, під'єднавши кабелем до розетки. Прилад цей маленький, портативний, його можна використовувати вдома, а можна брати з собою на природу, риболовлю, в поїздку.
Причому, заряджати акумулятор можна не тільки від мережевої розетки 220 Вольт. Є види портативних електростанцій, які заряджаються від прикурювача в автомобілі через спеціальний адаптер, який є в комплекті. Більшість зарядних станцій так само можуть заряджатися від сонячних панелей.
Час повного заряджання залежить від моделі портативної електростанції. Як правило, він становить трохи більше години від розетки 220 Вольт, і 5-6 годин від роз'єму 12 Вольт в автомобілі.